Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Křeče při horečce

autor: NANA 02.11.2012 17:08

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat: můj syn- v unoru mu budou 3 roky -  při hohorečce měl malinko křeč.Záškuby H a Dk a mrkal.Nikdy to před tím neměl a nejake horečky už prodělal.Proč se to projevilo ted,Mám se něčeho obávat.Opakovalo se to asi 5 krát a trvalo to pár vteřin.Ak som na něj promluvila tak normalne reagoval mimo nebyl.Děkuju za odpověd.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 20.11.2012 18:05
  Dobrý den, po prodělaných febrilních křečích (křeče objevující se u dětí nejčastěji mezi 3. měsícem a 5.rokem života v průběhu horečnatého onemocnění) by měl každé dítě určitě vidět lékař, aby vyloučil vznik křečí z jiných důvodů (např. zánětlivé onemocnění CNS, epileptický záchvat vyvolaný horečkou).

Adresář

Poradna na téma Křeče z horečky

Diskutujte na téma Křeče z horečky

Píšeme jinde
 • 12 nejoblíbenějších receptů z dýně

  12 nejoblíbenějších receptů z dýně

  Sezóna dýní je po roce zase tady. A kdo by dýně pro svou variabilitu nemiloval? Nejraději připravujeme dýňové polévky, rizoto a pyré, ale i dýňový chléb, muffiny, koláče či kompoty z dýně stojí za zkoušku. Zaručujeme opravdové pochutnání, ať už z našich doporučených receptů vyzkoušíte cokoliv.

 • Recept na kuře na paprice krok za krokem

  Recept na kuře na paprice krok za krokem

  Dnes si uvaříme opravdovou babiččinu klasiku - kuře na paprice ve smetanové omáčce. Podle našeho fotoreceptu jej zvládnou i úplní začátečníci ve vaření.Zdravě.cz na Facebooku