Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Křeče při horečce

autor: NANA 02.11.2012 17:08

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat: můj syn- v unoru mu budou 3 roky -  při hohorečce měl malinko křeč.Záškuby H a Dk a mrkal.Nikdy to před tím neměl a nejake horečky už prodělal.Proč se to projevilo ted,Mám se něčeho obávat.Opakovalo se to asi 5 krát a trvalo to pár vteřin.Ak som na něj promluvila tak normalne reagoval mimo nebyl.Děkuju za odpověd.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 20.11.2012 18:05
  Dobrý den, po prodělaných febrilních křečích (křeče objevující se u dětí nejčastěji mezi 3. měsícem a 5.rokem života v průběhu horečnatého onemocnění) by měl každé dítě určitě vidět lékař, aby vyloučil vznik křečí z jiných důvodů (např. zánětlivé onemocnění CNS, epileptický záchvat vyvolaný horečkou).

Adresář

Poradna na téma Křeče z horečky

Diskutujte na téma Křeče z horečky

Píšeme jinde
 • Šest skvělých receptů na bramborový salát

  Šest skvělých receptů na bramborový salát

  Receptů na bramborový salát není nikdy dost, zvlášť v předvánočním čase. Možná dáváte přednost klasice, která nikdy nezklame, ale máme pro vás i recepty trochu netradiční, které mohou opravdu překvapit svou chutí. A pokud si hlídáte linii, nechybí ani dietnější verze salátu. Jednoduše - vybere si každý.

 • Medovníkové kuličky krok za krokem

  Medovníkové kuličky krok za krokem

  Tento recept na medovníkové kuličky patří k nejoblíbenějším z cukroví. Vždycky se sní jako první a každý si žádá recept. Nechte se také inspirovat a překvapte rodinu i návštěvy opravdu lahodným cukrovím.Zdravě.cz na Facebooku