Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Křeče při horečce

autor: NANA 02.11.2012 17:08

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat: můj syn- v unoru mu budou 3 roky -  při hohorečce měl malinko křeč.Záškuby H a Dk a mrkal.Nikdy to před tím neměl a nejake horečky už prodělal.Proč se to projevilo ted,Mám se něčeho obávat.Opakovalo se to asi 5 krát a trvalo to pár vteřin.Ak som na něj promluvila tak normalne reagoval mimo nebyl.Děkuju za odpověd.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 20.11.2012 18:05
  Dobrý den, po prodělaných febrilních křečích (křeče objevující se u dětí nejčastěji mezi 3. měsícem a 5.rokem života v průběhu horečnatého onemocnění) by měl každé dítě určitě vidět lékař, aby vyloučil vznik křečí z jiných důvodů (např. zánětlivé onemocnění CNS, epileptický záchvat vyvolaný horečkou).

Adresář

Poradna na téma Křeče z horečky

Diskutujte na téma Křeče z horečky

Píšeme jinde
 • Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

  Gastromapa Lukáše Hejlíka zavítala do Luhačovic!

  Čtyřchodové menu ve funkcionalistickém prostředí? Bílá čtvrť do Luhačovic nalákala i Gastromapu Lukáše Hejlíka. Přesně jde o jednu z funkcionalistických vil Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století, kde se na prvorepublikovou tradici snaží navázat Restaurace Republika.

 • Recept na skotská vejce krok za krokem

  Recept na skotská vejce krok za krokem

  Skotská vejce jsou vejce obalená v mletém mase, strouhance a následně smažená či pečená v troubě. Někdo je zná pod označením pštrosí vejce. Dnes si je připravíme krok za krokem.Zdravě.cz na Facebooku